projektowanie, produkcja SCHODÓW i MEBLI
 

Schody Radka - LipaNasza firma powstała w 1986 roku. Swoim ponad trzydziestoletnim doświadczeniem, pragniemy zapewnić Państwa o najwyższej jakości usługach.

Priorytetami przy tworzeniu schodów i mebli są dla nas dokładność, terminowość i współpraca z klientem. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dbając o najmniejsze szczegóły po najwyższą  jakość wykonania.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz na stale zmieniające się trendy, nasza oferta obejmuje zarówno nowoczesne modele schodów i mebli jak i te, których stylistyka nawiązuje do tradycyjnych wzorów.

Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa każdy model schodów drewnianych o różnych konstrukcjach i kształtach zarówno z drewna krajowego (schody jesionowe, schody dębowe, schody bukowe) jak też z gatunków egzotycznych, uszlachetniając je bejcą, lakierem lub olejem.

Nasza specjalizacja to drewniane elementy gięte, schody samonośne oraz schody na beton o różnych kształtach: proste, zabiegowe z podestem, kręte, dywanowe.

Do schodów oferujemy balustrady z ciekawym wypełnieniem: połączenie drewna z metalem (inox) lub metale kolorowe i balustrady kute.

DSCF2694Projektujemy oraz wykonujemy również meble kuchenne.

Dzięki dużemu doświadczeniu, a także nieustannemu rozwojowi kompetencji naszych pracowników, jesteśmy w stanie służyć Państwu profesjonalnym doradztwem w zakresie doboru optymalnego rozwiązania.

Na wykonane zlecenia udzielamy gwarancji.

 

 
 

Zakład Stolarski "MIREX" Mirosław Nagajek
37 - 470 Zaklików
ul. Tartak 38
tel. +48 502 297 947
Strona Główna .. O Firmie .. Galeria .. Kontakt

Copyright© 2014 MIREX