Zakład Stolarski ,,MIREX”

Rok założenia 1986r. Swoim ponad trzydziestoletnim doświadczeniem, pragniemy zapewnić Państwa o najwyższej jakości usługach.

Profilami naszej działalności są: projektowanie, produkcja i montaż schodów. Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa każdy model schodów drewnianych o różnych konstrukcjach i kształtach zarówno z drewna krajowego (schody jesionowe, schody dębowe, schody bukowe) jak też z gatunków egzotycznych, uszlachetniając je bejcą, lakierem lub olejem.

Nasza specjalizacja to drewniane elementy gięte, schody samonośne oraz schody na beton o różnych kształtach: proste, zabiegowe z podestem, kręte, dywanowe.

Priorytetami przy tworzeniu schodów są dla nas dokładność, terminowość i współpraca z klientem. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dbając o najmniejsze szczegóły po najwyższą jakość wykonania. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz na stale zmieniające się trendy, nasza oferta obejmuje zarówno nowoczesne modele schodów i mebli jak i te, których stylistyka nawiązuje do tradycyjnych wzorów.

Do schodów oferujemy balustrady z ciekawym wypełnieniem: połączenie drewna z metalem (inox) lub metale kolorowe i balustrady kute.

Dzięki dużemu doświadczeniu, a także nieustannemu rozwojowi kompetencji naszych pracowników, jesteśmy w stanie służyć Państwu profesjonalnym doradztwem w zakresie doboru optymalnego rozwiązania.

Na wykonane zlecenia udzielamy gwarancji.